Bilia Olari Jatkoluokkaregatta ilmoittautuneet




Bilia Olari Jatkoluokkaregatta 7.-9.9.2018    
  HelmName SailNo Club
Europe SM Airakorpi Pietari FIN 837 HSK
  Donner Julius FIN 823 EMK
  Haataja Jaakko FIN 999 MP
  Heinänen Joel FIN 454 HSK
  Horko Tuomas FIN 8 OPS
  Hoviniemi Lucas FIN 851 EPS
  Jaakkola Oskari FIN 9 HSK
  Joutsamo Artturi FIN 10 TPS
  Kario Daniel FIN 820 EPS
  Kario Hannu FIN 81 EPS
  Korkolainen Tiina FIN 846 JVS
  Kortelainen Tatu FIN 894 TP
  Kotilainen Lili FIN 450 HSK
  Kuisma Saara FIN 866 TP
  Laine Axel FIN 844 EPS
  Leppänen Arttu FIN 39 TP
  Mellin Tuomas FIN 838 EPS
  Moisio Viivi FIN 790 EMK
  Muhonen Ilari FIN 212 EPS
  Pasanen Joona FIN 839 EPS
  Saarni Aleksi FIN 944 HSK
  Salo Juho-Pekka FIN 803 EMK
  Soini Venla FIN 811 TPS
  Stenius Tommy FIN 1132 HSK
  Tanskanen Onni FIN 732 MP
  Toroi Niklas FIN 827 EPS
  Valjus Ronja FIN 446 OPS
Europe SM Total 27    
Laser Radial SM Ader Rasmus FIN 173160 HSS
  Böök Daniel FIN 213960 HSK
  Dahlberg Cecilia FIN XXX HSK
  Dahlberg Otto FIN 211267 N
  Eklund Jakob FIN 201042 ESF
  Holmström Susanna FIN 203727 BSS
  Hyttinen Onni FIN 198217 TaPS
  Järvi Frans FIN 188382 ESF
  Kiiskilä Eppu FIN 201024 TaPS
  Koivistoinen Aku FIN 214418 HSS
  Laukkanen Noel FIN 207860 HSK
  Lindström Thomas FIN 195481 ESF
  Malmivaara Jerry FIN 206760 HSK
  Mantere Oskari FIN 185974 N
  Maunuksela Sara FIN 210238 EMK
  Multala Sari FIN 199059 MP
  Niemi Anton FIN 203723 HSS
  Nurmi Pinja FIN 188382 EMK
  Ormio Mainio FIN 212706 HSS
  Perttala Julianna FIN 203733 TaPS
  Rellman Roope FIN 206761 TaPS
  Rikala Samuel FIN 206761 HSK
  Salminen Rudolf FIN 213933 TaPS
  Siik Kivi FIN 208780 TaPS
  Silén Victor FIN 200871 NJK
  Sinivuori Kaisa FIN 198220 LP
  Soini Karoliina FIN 1 ESF 
  Stampone Liam FIN 214021 HSK
  Ståhlberg Sara FIN 201023 EMK
  Sundberg Ian FIN 201032 NJK
  Svinhufvud Joakim FIN 203730 HSS
  Söderberg Mikaela FIN 203033 HSS
  Tanhuanpää Lilian FIN 201553 HSK
  Tuori Santeri FIN 19???? EMK
  uusitalo valtteri FIN 213959 HSK
  Viitala Veikka FIN 184007 TaPS
  von Koskull Jacob FIN 19 BS
Laser Radial SM Total 37    
Laser Standard Ahvonen Aarni FIN  203066 NJK
  Haag Mikael FIN 172758 EPS
  Ilola Henrik FIN 210919 TPS
  Juva Oskari Fin 211268 Itämeren purjehtijat
  Kokko Ari FIN 171873 EPS
  laukkanen nooa FIN 212204 NJK
  Messina Michelangelo FIN 1800028 LP
  Niskanen Ville-Veikko FIN211266 EPS
  Rellman Ismo FIN 194637 TaPS
  Ruohonen Aleksi-Elias FIN 214111 TPS
  Seppäläinen Timo FIN 195502 HSK
  Tapper Aleksi FIN 211411 NJK
  Westermarck Peter FIN 193597 ESF
Laser Standard Total 13    
Zoom8 SM Aarvala Erika FIN 576 HSS
  Aho Emma FIN 1008 HSS
  Alander Ella FIN 644 EMK
  Aliklaavu Venla FIN 485 HSS
  Björkestam Julia FIN 641 BSS
  Eväsoja Lina FIN 681 NJK
  Eväsoja Tomas FIN 631 NJK
  Fagerholm Lukas FIN 475 BSS
  Forsman Erika FIN 1003 MP
  Held Sofia FIN 550 BSS
  Huhta-Koivisto Emilia FIN 1010 EMK
  Jauhiainen Marika FIN 455 HSS
  Kario Sini FIN 651 EMK
  Laiho Ida FIN-1011 BS
  Lehtinen Hanna FIN 1004 EMK
  Lilja Christian FIN 9 NJK
  Lindström Joanna FIN 569 HSS
  Markkanen Aarni FIN 377 EMK
  Maunuksela Heini FIN 561 EMK
  Nurminen Aleksi FIN 178 HTPS
  Pettersson Niklas FIN 634 TPS
  Rantala Matias FIN 551 TPS
  Riekki Ella FIN 563 BS
  Roininen Aapo FIN 408 BS
  Sergelius  Maximilian FIN 24 HSK
  Skogström Anna FIN 661 NJK
  Sundelin Filip FIN 542 NJK
  Sundelin Fredrik FIN 558 NJK
  Valonen Arttu FIN 999 MP
  Virolainen Panu FIN 646 EMK
Zoom8 SM Total 30    

 

Tälle sivulle päivitetään osallistujat aika ajoin. On manuaalinnen prosessi joten ei jatkuvasti ajantasalla, pahoittelut siitä.