Katsastajien yhteystiedot

Katsastuspäällikkö: Jarmo Sillanpää
    puh. 050-303 9485 jarsill [at] gmail.com

Runkokatsastukset: Seppo Sauro
     puh. 040-504 2101 seppo.sauro [at] gmail.com

Katsastuspäällikön varamies, johon voi ottaa yhteyttä Jarmon ollessa tavoittamattomissa:
    Arto Lietoila puh. 0500-415 013 arto.lietoila [at] elisanet.fi



Katsastaja Puhelin Sähköposti
Arto Lietoila 050 041 5013 arto.lietoila [at] elisanet.fi
Helmi Holmberg 045 1148681  helmi.vennervirta [at] hotmail.com
Ilkka Kivisaari 040 541 5200 ilkka.kivisaari [at] iki.fi
Ilkka Sarjala 040 516 5330 ilkka.sarjala [at] gmail.com
Jari Kotiranta 040 558 1404 jari.kotiranta [at] elisanet.fi
Jari Selin 050 483 7563 jari [at] selin.fi
Jarmo Sillanpää 050 303 9485 jarsill [at] gmail.com
Juha Lassila 040 531 1052 juha.lassila [at] evl.fi
Juhani Jukonen 040 028 7536 juhani.jukonen [at] gmail.com
Jussi Vuorinen 040 722 1779 vuorinju [at] outlook.com
Jyrki Sauros 040 504 8315 jyrki.sauros [at] pp3.inet.fi
Liisa Paasiala 050 381 9919 paasiala [at] gmail.com
Matti Tuhti 040 040 1023 matti [at] tuhti.fi
Mikko Lehessaari 040 739 0142 mikko.lehessaari [at] iki.fi
Outi Molander-Mäkelä 044 336 6821 toimisto [at] emk.fi
Pekka Lukkarinen 040 772 7340 luksusta [at] welho.com
Rauno Lepola 050 046 0622 rauno.lepola [at] detex.fi
Seppo Aho 040 500 2165 seppo.aho [at] welho.com
Seppo Sauro 040 504 2101 seppo.sauro [at] gmail.com
Thomas Skogström 040 5453 752 tomppask [at] gmail.com